January 1, 2019

Přidali jsme další výrobek do našeho e-shopu a další jsou na cestě. Sadu šablon pro zdobení Capuccina. Překvapte návštěvu vkusně ozdobeným šálkem dobrého Capuccina. 

December 8, 2018

Do obchodu jsme přidali nový výrobek. Peněženku na karty, doklady a peníze v různých baravách. Případně i barvách na přání. 

December 7, 2018

Jak jsme slibili, tak již od včerejšího odpoledne můžete za naše předměty zaplatit kreditní kartou. 

December 1, 2018

S radostí oznamujeme že jsme spustili eshop. Prozatím s omezeným sortimentem a bez možnosti platby kartou. Pracujeme na obojím. Platby kartou by měly být zprovozněny každým dnem. Zároveň je rozpracována spousta dalších produktů. Tak nás sledujte. ;o) Pokud by jste měli...

March 30, 2017

28. 3 jsme si udělali výlet do Brna na test sluchu, všechna štěňátka si přivezla certifikáty potvrzující, že slyší na obě ouška BAER +/+ :-)

March 5, 2017

Přidáváme další fotogtrafie do galerie C-ček. Už nam nám někteří překonali 2kg a všechny se zdarně pohybují po čtyřech. 

February 8, 2017

Nějak rychle to uteklo, všechna naše štěňátka už jsou u svých páníčků, tedy až na Bobbynu ta zůstává u nás :-)

Novým majitelům přejeme pevné nervy, hodně trpělivosti a ať jsou jim naše štěňátka nejlepšími čtyřnohými kamarády a dělají jim spoustu radosti.

January 24, 2017

Dnes jsme byli se všemi pěti štěňátky v Brně na kontrole uší. Noví majitelé mají jistotu. Pokud se budou štěňátka tvářit, že netuší co se po nich chce tak to není tím že by neslyšeli. Každé štěně ma potvrzené od paní doktorky z ABClinic že slyší na obě svoje uši....

January 22, 2017

Hrozně to letí, naší smečce malých bulíků bylo v pátek už 7 týdnů. Mají zasebou první očkování a jsou očipovaní, všichni to zvládli na jedničku. Je to veselá banda malých uličníků a před jejich tesáky jen málokdo uteče :-) 

January 7, 2017

Tak po dlouhé době jsme se zase dostali k fotkám. Tak v sekci fotogalerie pár nových fotek našich malých modelů. Chce to opravdu velké nervy udělat pár hezkých fotek, štěňátka jsou čím dál tím živější. Drápky už taky musíme stříhat jenom když spí a když jsou vzhůru tak...

Please reload

Featured Posts

Štěňátkům jsme doplnili profily

January 22, 2017

1/2
Please reload

Recent Posts

December 1, 2018

January 7, 2017

Please reload

Archive